Irena Moszczyska

O Nas

lek. med. Irena Moszczyńska
specjalista dermatolog

Lekarz dermatolog z drugim stopniem specjalizacji, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Od 25 lat pracuje jako dermatolog klinicysta, od 15 lat wykonuje zabiegi w zakresie dermatologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach polskich i zagranicznych. Prowadzi wykłady z zakresu dermatologii dla lekarzy innych specjalności.

mgr Aleksandra Moszczyńska
specjalista medycyny estetycznej
kosmetolog

Od kilku lat ściśle współpracuje z lekarzem dermatologiem wykonując zabiegi z zakresu peelingów, laserów i lipolizy kawitacyjnej. Dba o dostęp do najnowszych osiągnięć z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach medycznych.

mgr Krzysztof Nowak-Moszczyński
psycholog

Psycholog, terapeuta metody Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), pracujący również w nurcie poznawczo-behawioralnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w psychologii klinicznej. Pracuje z osobami dorosłymi (od 16 roku życia), specjalizuje się zwłaszcza w zaburzeniach lękowych (tzw. nerwice, fobie społeczne), zaburzeniach postrzegania własnego wizerunku i zaburzeniach psychosomatycznych, w tym psychodermatologii. 

mgr Patrycja Nowak-Moszczyńska
psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy, ukończyła magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz czteroletnie kwalifikacyjne studium pedagogiczne, uprawniające do pracy z dziećmi, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku drogi zawodowej pracuje z dziećmi. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno na drodze psychologii oświatowej (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna), jak i klinicznej (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny). Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń, dotyczących pracy terapeutycznej z dziećmi, na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje. Pracuje głównie w podejściu poznawczo-behawioralnym, jakkolwiek czerpie również z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i z założeń Rodzicielstwa Bliskości.